راهنمای راه‌اندازی اولیه هواوی Honor Band 6

راهنمای راه‌اندازی اولیه هواوی Honor Band 6

آموزش کامل راه‌اندازی اولیه و Pair کردن honor band 6 با موبایل

آنر به افزایش تنهای ابعاد صفحه راضی نشده و برای بهبود تجربه کاربری، به سراغ بهبود قابلیت‌های پایش سلامتی نیز رفته‌است. اسمارت بند آنربند ۶ توانایی ثبت و تحلیل ۱۰ فعالیت ورزشی مختلف را دارد و می‌تواند به طور خودکار، ۶ فعالیت مختلف را تشخیص دهد. نسل ششم آنربند از ثبت ۲۴ ساعته ضربان قلب به شکل خودکار، پایش خواب و سنجش سطح اشباع اکسیژن خون نیز پشتیبانی کرده و به یک انتخاب بی چون و چرا برای دوست‌داران ورزش تبدیل شده است.

آموزش وصل کردن آنر بند 6 به موبایل

دست‌بند هوشنمد آنربند ۶ با طراحی مدرن

(برای خواندن نقد و بررسی مچ‌بند هوشمند هواوی آنربند ۶ کلیک کنید.)

درصورتی که مچ‌بند آنر بند ۶ را خریداری کرده‌اید و در راه‌‍اندازی اولیه این دست‌بند هوشمند و اتصال آن به موبایل مشکل دارید، تا پایان این مقاله با ما همراه باشید.

چگونه دست‌بند هواوی آنر بند ۶ را به موبایل وصل کنیم؟

برای وصل کردن مچ‌بند هوشمند هواوی Honor Band 6 به موبایل کافیست که مراحل زیر را با دقت دنبال کنید.

  • گام اول: ابتدا باید فروشگاه نرم‌افزاری Huawei APPGallery را بر روی تلفن همراه خود نصب کنید. برای این کار، بر روی لینک زیر کلیک کرده و پس از دانلود فایل APK، آن را اجرا و نصب کنید.

برای دانلود Huawei APPGallery از وب سایت هواوی کلیک کنید.

  • گام دوم: ابتدا باید نرم افزار Huawei Healthرا بر روی موبایل هوشمند خود نصب کنید. این نرم‌افزار در فروشگاه Google Play برای موبایل‌های اندرویدی و Apple App Store برای موبایل‌های آیفون موجود است ولی پیشنهاد ما، استفاده از نسخه موجود در Huawei APPGallery برای موبایل‌های اندرویدی می‌باشد.

برای دانلود Huawei Health از فروشگاه Huawei APPGallery کلیک کنید.

برای دانلود Huawei Health از فروشگاه Google Play کلیک کنید.

(اندروید موبایل شما باید ۴.۴ و یا بالاتر باشد)

برای دانلود Huawei Health  از فروشگاه App Store کلیک کنید.

(برای نصب این نرم‌افزار برای آیفون نیاز به IOS 9.0 و یا بالاتر دارید)

  • گام سوم: مچ‌بند هوشمند هواوی آنر بند۶ خود را روشن کنید. برای این کار کافیست دکمه فیزیکی قرار داده شده در سمت راست دستگاه را برای چند ثانیه نگه‌ دارید.
  • گام چهارم: موبایل خود را در حالت Airplane Mode (حالت هواپیما) قرار دهید. سپس نرم افزار Huawei Health را باز کنید. با انجام این کار با صفحه انتخاب کشور رو به رو خواهید شد. معمولا به طور پیشفرض گزینه ایران انتخاب شده است. بر روی نام ایران ضربه بزنید تا لیست کشور‌ها باز شده و از درون لیست، گزینه چین (China) را انتخاب کنید و سپس با انتخاب گزینه Next به مرحله بعد بروید.

نحوه تغییر ریجن نرم‌افزار Huawei Health

توجه داشته باشید که برای مشاهده این صفحه، موبایل شما باید در حالت Airplane Mode (حالت هواپیما) باشد.

آموزش تغییر واچ فیس honor Band 6

  • گام پنجم:با انتخاب گزینه چین، نیاز به نصب HMS (Huawei Mobile Services) دارید. نصب HMS از طریق Huawei APPGallery ممکن است. HMS را نصب کنید و سپس به مرحله بعد بروید. توجه داشته باشید که در حال حاضر در صورت انتخاب کشور ایران، بعضی از امکانات نرم افزار Huawei Health مانند تغییر واچ فیس (ظاهر ساعت) فعال نخواهند شد. همچنین با انتخاب Iran، نیازی به نصب HMS نخواهید داشت. پیشنهاد موبوتل، انتخاب گزینه چین و نصب HMS برای استفاده از تمام امکانات مچ‌بند آنر بند ۶ می‌باشد.
  • گام ششم: نرم‌افزار Huawei Health را باز کنید. دسترسی‌های مورد نیاز نرم‌افزار را تایید کنید. سپس از منو پایین صفحه بر روی گزینه Devices کلیک کنید.

آموزش کامل راه‌اندازی آنربند 6

حال از بالای صفحه بر روی گزینه Add ضربه بزنید.

چگونه آنربند 6 را به موبایل متصل کنیم؟

  • گام هفتم: از صفحه باز شده بر روی گزینه Smart Band  کلیک کنید. توجه داشته باشید که بعد از کلیک بر روی این گزینه، ممکن است با صفحه به روز رسانی (Update) مواجه شوید. با توجه به سرعت اینترنت شما، این آپدیت ممکن است چند ثانیه تا چند دقیقه به طول بینجامد. تا پایان این به روز رسانی صبر کنید.

وصل کردن اسمارت بند هواوی آنربند 6 به موبایل

  • گام هشتم: در صفحه بازشده در قسمت دستگاه‌های Honor، بر روی Honor Band 6 کلیک کنید.

آموزش گام به گام کار با honor band 6

  • گام نهم: پس از وارد شدن به صفحه Honor Band 6، بر روی گزینه Pair در پایین صفحه کلیک کنید.

حل مشکل وصل نشدن آنربند 6 به موبایل

  • گام دهم: با لمس گزینه Pair، موبایل شما شروع به جست و جو برای آنر بند ۶ می‌کند. بعد از پیدا شدن آنر ‌بند ۶، بر روی آن کلیک کرده و سپس پیغام Pair شدن بر روی ساعت را نیز تایید کنید.

توجه: درصورتی که آنربند ۶ شما قبلا به یک دستگاه دیگر‌ وصل شده است، ابتدا از تنظیمات مچ‌بند، دستگاه را Unpair کنید و سپس فرایند Pair کردن را شروع کنید.

آیا موفق به وصل کردن مچ‌بند خود به موبایل شدید؟ در هنگام انجام فرایند Pair با مشکل خاصی مواجه شدید؟ سوالات، نظرات و تجارت خود را در بخش دیدگاه‌ها با ما به اشتراک بگذارید.

با تشکر از سایت Mobotel